Lütfen Bekleyiniz

Nursel Durkaya Özer Profesyonel Koç, Yabancı Dil Eğitmeni - İstanbul

"Başarı asla tesadüf değildir. Sözcüklerde ve detaylarda gizlidir."

Nursel Durkaya Özer Profesyonel Koç, Yabancı Dil Eğitmeni - İstanbul

1983 yılında Giresun’da doğdum. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi bölümünü bitirdikten sonra eğitimime Londra’da devam ettim. Daha sonra Özel Bahçeşehir Okulları’nda meslek hayatıma başladım. Bu yıllar kendimi şanslı hissetmemi sağlayan yıllardır ki hayatımda kilometre taşı olan tüm değerli büyüklerimi bu zaman zarfında tanıdım. Şu an halen Özel Kültür Okulları’nda çalışmaktayım. Amerikan bir eğitim kurumundan koçluk ve koç eğitmenliği eğitimi alarak Koçluk serüvenim başladı. İşin daha akademik ve öğrencilerime daha fazla nasıl faydalı olurum kısmıyla ilgilenirken bir anda kendimi insanlara fazlasıyla yardım edebilirken buldum ki kendimi en mutlu hissettiğim noktalardan biri de bu. 


Son zamanlarda bana göre ben; öğrenmenin ve öğretmenin büyüsüne kapılmış, gülümsemenin ve iyi niyetin sonsuz gücüne inanarak yaşayan bir kariyer & eğitim koçu ve yabancı dil eğitmeniyim. Bir eğitimci olarak fayda yaratmayı, farklı olmayı, iz bırakmayı ve kalbimle aklımın aynı yolda olduğu işlerde yer almayı her şeyin önüne koyarak mesleğimi sürdürüyorum. Hayatta deneyimi doğru kullanmanın gücüne fazlasıyla inanıyorum ve inanıp faydalı bulduğum her şeyi etrafımla paylaşmaktan yanayım. Benim güç kaynağım ve beslendiğim tarafım, iyi örnekleri paylaşmayı çok sevmem. Profesyonel hayattaki engellere takılmadan sadece işine odaklanabilen biri olabilmek için elbette ben de çok mücadele verdim. Bu mücadele aslında hepimizin “kariyer” dediği yaşam süreç oluyor. Bu süreci doğru yönetmekse bizlerin elinde. En kısa ve en bilindik yol “İŞİNİ SEVMEK”. 
 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur