Lütfen Bekleyiniz

Merve Sarıkaya Diyetisyen - Denizli

"Her sabah kalktığımda her gün severek ve heyecanla gittiğim bir işim olduğu için şükrediyorum."

Merve Sarıkaya Diyetisyen - Denizli

Ben Kimim?

Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldum. Aynı yıl Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Yüksek Lisans Programı’nda yüksek lisansa başladım ve 2015 yılında “Kalsiyum Mineralinin Hiperlipidemi Üzerine Etkisi” konulu tez çalışmamı tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Bu süre içerisinde Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur’un kişisel beslenme koçluğunu yaparak iş hayatına da merhaba dedim. Bir süre Zeynep Hanım’la beraber hem mesleğimi farklı bir alanda icra ettim. Hem de onunla birlikte Türkiye’de ki sanayi ve iş hayatı hakkında müthiş gözlemler yapabilme şansı yakaladım.
Daha sonra Denizli’ye dönme kararı alarak ailemle birlikte kurduğumuz poliklinikte Kilo Kontrolü birimi koordinatörü ve Diyetisyen olarak görev yapmaya başladım. 2013 yılından beri de kendi polikliniğimde çalışmaya devam etmekteyim. 
 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur

Benzer Meslekteki Rol Modeller