Lütfen Bekleyiniz

Go Gayrimenkul Coldwell Banker Broker'ı - İstanbul

Birlikte çalışıp, birlikte kazanalım!

Go Gayrimenkul Coldwell Banker Broker'ı - İstanbul

Coldwell Banker Go Gayrimenkul (Güneşli-Basın Ekspres/İstanbul) ofisini tanımak ve iş fırsatlarını öğrenmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsinz.

Dünya’nın en eski gayrimenkul firması Coldwell Banker, gayrimenkul sektöründe sizlere kendi işinizi kurmayı, yüksek kaliteli ve prestijli bir çalışma hayatını sunar. Birlikte çalışıp, birlikte başarıp, birlikte kazanalım! Sizleri sektörde başarıya ulaştıracak en iyi eğitimler, geniş, ferah, samimi ve modern ofisimizde her konuda broker desteği, teknolojik olanak ve saha çalışmalarıyla sizde kendi işinizin patronu olun. Gelin, ailemize katılın; birlikte büyüyelim!

Neden Coldwell Banker Go Gayrimenkul ?

Coldwell Banker Go Gayrimenkul, 2016 yılında Mehmet Erman Görür, Cüneyt Gazi Koçak ve Ömer Faruk Arslan tarafından, müşterilerimizin konut, lüks konut, ticari gayrimenkul ve arsalarınızın en profesyonel şekilde pazarlanması için Basın Ekspres bölgesinde kuruldu. 3 Broker Owner ve 1 Broker Manager’dan oluşan güçlü yönetim kadrosu ile gayrimenkul sektöründe hızla büyüyen, başarılı ve sektöre yön veren bir gayrimenkul ofisidir. Coldwell Banker Genel Merkezi’nde ve ofis içinde alacağınız eğitimler ile sizleri uygulamaya tam olarak hazırlar. Brokerlar’ımızdan Mehmet Erman Görür ve Hande Akar tarafından ofis içerisinde verilen gayrimenkul sektörüne ait her türlü bilginin sunulduğu eğitimlerin yanı sıra diğer brokerlarımız Cüneyt Gazi Koçak ve Ömer Faruk Arslan tarafından sahada verilen eğitimler ve destek ile kazanacağınız yeterlilik sizlere gayrimenkul danışmanlığına tam donanımlı bir giriş yapmanızı ve gayrimenkul sektöründe bir adım önde olma şansını sunar. 

Sizlere gayrimenkul danışmanlığı yolculuğunuzun her anında tam destekte bulunulacak ve mentörlük ile yol gösterilecek ofisimizde, gayrimenkul danışmanlarımız sıcak, samimi ve huzurlu bir ofis ortamında çalışmanın keyfini sürüyorlar. Kişisel programlarınızı işinize değil, işinizi kişisel programlarınıza uydurabileceğiniz bir sektörde çalışmak isterseniz Coldwell Banker Go Ofisi sizler için en uygun seçenek olacaktır. 
 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Gayrimenkul Danışmanı Olmak ve Bilgi Almak İçin Başvurunuz.