Lütfen Bekleyiniz

Girişim Gayrimenkul Coldwell Banker Broker'ı - İstanbul

Huzurlu, keyifli ve başarılı bir ekibimiz var

Girişim Gayrimenkul Coldwell Banker Broker'ı - İstanbul

Coldwell Banker Girişim Gayrimenkul (Kazasker/İstanbul) ofisini tanımak ve iş fırsatlarını öğrenmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsinz.

Dünyanın en prestijli gayrimenkul markası Coldwell Banker Gayrimenkul de kendi işinizi kurun yüksek kazanç sağlayın. Gelin geleceğinizi birlikte kuralım.Birlikte kazanalım.En iyi eğitimler modern huzurlu bir ofis ortamı ve gelişmiş teknolojik olanaklarımızla kendi işinizin patronu olun.

Neden Coldwell Banker Girişim Gayrimenkul?

Konut, dükkan,arsa gibi gayrimenkulleri pazarlamak üzere Erol ve Özlem Vatan tarafından Kazasker ofisi olarak kurulmuştur.Başarılı çalışmaları ve azmi ile sektörde hızla ilerlemeye başlayan bir ofistir. Yüksek kazanç:Coldwell Banker Girişim PASS paylaşımı ile danışmanları için yüzeyine varan kazanç imkanı sunar. Merkezimizde yapılan özel uygulamalı eğitimler ile kısa zamanda kazanç sağlarsınız.Coldwell Banker Girişim Gayrimenkul Google alt yapısı ile sektör teknolojisini en etkili şekilde kullanır.
Danışmanlarıofiste huzurlu ve sıcak bir aile ortamında çalışır. Ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz çalışma ve tatil programını kendiniz organize edebileceğiniz özgür ve harika bir sektördür. 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Gayrimenkul Danışmanı Olmak ve Bilgi Almak İçin Başvurunuz

Benzer Meslekteki Rol Modeller