Lütfen Bekleyiniz

Fulya Küçükaksoy Sanat Yönetmeni, Blogger - Kocaeli

"Sanatla nefes almak ister misiniz?"

Fulya Küçükaksoy Sanat Yönetmeni, Blogger - Kocaeli

Ben Kimim?

5 Eylül 1988 ylında dünyaya geldim. Ailemin tek çocuğu olduğum için eğitimime ve sosyal hayatıma çok önem verildi. Müziğe karşı ilgim kendimi bildim bileli vardı. Aileden gelen müzik aşkı ile konservatuar okudum, sahnelere çıktım, enstrümanlar çaldım ve kendim gibi bu hayata atılmaya çalışanlara yardımcı oldum. Mezuniyet sonrası köklü bir firma olan Vehbi Koç Vakfı ile iş hayatına merhaba dedim. Sosyal sorumluluk projeleri, konser, tiyatro, sergi, sanat atölyeleri gibi birçok alanda başarılı çalışmalar yaptım.

Küçüklükten gelen alışkanlıklara yazdığım sosyal sorumluluk projeleri de eklenince kimsesiz çocuklar, engelliler, yaşlılar gibi birçok alanda yeni sosyal sorumluluk projeleri yapıp, bu bilinci daha da yaygınlaştırmaya çalıştım. Bunları yaparken, herkes okusun, her kalbe dokunayım diye önce Posta Gazetesi, ardından Hüriyet Gazetesi Kocaeli eklerinde köşe yazarlığı yaptım. İşim ve mesleğim gereği sanatı bilmeyene anlatmak, sanatla hayatta herşeyi değiştirebileceğimizi öğretmeye çalışıyorum. Aynı zamanda yaklaşık 1 senedir internet sitemde ve Youtube hesabımda hayatımın her anını takipçilerimle paylaşıyorum

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur