Lütfen Bekleyiniz

Figen Geri Pembe Kariyer ve Annecee Platformunun Kurucusu - İstanbul

“İnandığı Şeyi Yapan İnsanın Enerjisi Asla Tükenmez”

Figen Geri Pembe Kariyer ve Annecee Platformunun Kurucusu - İstanbul

Çalışma hayatıma kızımın doğumu ile ara verdim fakat kızım 2 yaşına gelince alışkanlık sanırım bir şeyler eksik kalıyordu. Sonunda kızımı bırakamadığımdan evden çalışmanın yollarını aradım. İnternette çok araştırdım neler yapabilirim diye. Uzun süren araştırmalarımın sonunda annelikle ilgili bir sitede reklam yöneticiliği yapmaya başladım. Büyük keyifle başladığım işime, zamanla başka sitelerde eklendi ve tabii içerik ve reklam yöneticiliği, atölye satış yöneticisi gibi görevler de. Bu arada 2 kere Çocuk Şenliği düzenledim. 2011 yılında, bir arkadaşımın ”Artık senin de bir web siten olmalı”  fikri ile Anne Rehberi www.annecee.com kurdum.

Evden çalışmaya başladığım ilk andan itibaren hep benim gibi evden çalışmak isteyen kadınlar olduğunu düşündüm. Herkes yeteneğine göre bir şeyler yapmak isteyebilir. Üzerine çok kafa yordum, araştırdım, ön bilgilendirme yaparak tespitlerde bulundum. Ve sonunda 2 sene önce Türkiye’nin İlk Kadın Kariyer Sitesi www.pembekariyer.com’ kurdum. Tek başına iki web sitesi yönetmenin zorlukları ile baş etmeye çalışırken, benim gibi evden çalışan iki arkadaşımla yollarımız kesişti. Büyük bir keyif ve işbirliği ile yolumuza birlikte devam ediyoruz. Amacımız daha anlamlı, daha verimli ve daha başkalarına destek olan işlerde kadınlarla buluşmak.
 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur