Lütfen Bekleyiniz

Çimen Enginler Kahkaha Yogası Lideri - İzmir

"Kahkahanın dönüştürücü gücünü keşfettim"

Çimen Enginler Kahkaha Yogası Lideri - İzmir

Ben Kimim?

1979 İzmir Doğumluyum. Sağlık Teknikeri olarak üniversiteden mezun olduktan sonra uzun yıllar İzmir‘de özel sektörde personel uzmanı olarak farklı firmalarda görev yaptım. 2014 yılından beri spor ve yaşam merkezi yöneticiliği yapıyorum. İşletmemde farklı grup çalışmalarına yönelmek adına yoga alanında kendimi geliştirmeye karar verdim.

Kahkaha Yogası'nı başlatan Hintli tıp doktoru Madan Kataria İsviçre'de Laughter University den onaylı Kahkaha Yogası Eğitmeni Lideri Sertifikası alarak İzmir ‘e dönüp Kahkaha Yogası ile ilgili çalışmalarıma başladım. 

Üniversiteye hazırlanan öğrenciler için grup çalışmaları, destek tedavi amaçlı kahkaha terapileri, kurumsal firmaların personellerine Kahkaha Motivasyon Seansları ve çocuklarla öğrenci öğretmen arasındaki iletişimi güçlendirmek için terapiler düzenliyorum.
 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur