Lütfen Bekleyiniz

Azize Şahin Yoga Eğitmeni, Yoga Temelli Terapi Uygulayıcısı - İstanbul

"Kendini keşfet, içindeki şifayı uyandır."

Azize Şahin Yoga Eğitmeni, Yoga Temelli Terapi Uygulayıcısı - İstanbul

1978 istanbul doğumluyum. 2007-2009 yılları arası Osho meditasyonları ile ilgilenmeye başladım ve yoga, meditasyon çalışmalarını öğrenci olarak sürdürdüm.
2009 yılının Kasım ayında, Hindistan Dharamsala’da bulunan Siddharta Yoga Center’da Bipan Gill’in yoga atölyesine katıldıktan sonra yoga hocalık eğitimi almaya karar verdim.
2009- 2010 yılının Aralık-Mayıs periyodunda, Zeynep Aksoy’un 200 saatlik Yoga Alliance sertifikalı Yoga Hocalık Eğitimini ve sonrasında pek çok yoga hocasının eğitim ve workshoplarına katılarak (RYT500) 500 saatlik yoga eğitmenlik eğitimini tamamladım ve ileri seviye eğitmenliğe devam ediyorum(ERYT200).

Şu anda Üsküdar Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji dalında Yüksek Lisans yaparken, bir yandan da SE Somatik Travma Terapisti uzmanlık eğitimine (Amerika’daki Somatic Experiencing Trauma Institute (‘SETI’) tarafından onaylanan ) başlangıç yaparak, terapi konusunda eğitimlerimi sürdürmekte ve Cihangir Yoga’da ve diğer stüdyolarda yin yoga, meditasyon ve hamile yogası ağırlıklı olmak üzere yoga dersleri vermeye devam etmekteyim. 

Ayrıca kişisel danışanlarıma yoga ve meditasyon temelli terapi uygulamaktayım. 

Bir yoga ve meditasyon eğitmeni olarak, danışmanlıkta bedenin bilgeliğini ve meditasyonu temel almaya özellikle Svagito Liebermeister’dan aldığım workshoplarla yöneldim.
 

Rol modelimizin videosunun tamamını izleyerek yaptığı işle ilgili hikayesini, bu işe nereden nasıl başlamak gerektiğini, gelir elde etme yöntemlerini, başarının püf noktalarını ve tüm süreçleri öğrenebilir ve Rol Modeller’imiz ile iletişime geçebilirsin.

Rol Modeli İle İletişim Kur